Da, apa de la robinet este in general, sigura de baut. Multi localnici si vizitatori o folosesc zilnic si exista, de asemenea, fantani publice in jurul orasului unde puteti reumple sticlele de apa. Cu toate acestea, unii turisti prefera apa imbuteliata din cauza gustului mineral sau a instalatiilor sanitare mai vechi din anumite cladiri.